hazır web sayfası

            Teknoloji her gün bir adım daha ileri giderken, hayatımızı etkileyen tüm alanlarda da eş zamanlı olarak değişim ve gelişim gerçekleşmektedir. Özellikle internet ve web teknolojileri üzerinde gerçekleşen yenilikler yalnızca Türkiye ekonomisi için değil diğer ülkeler için de  önemli bir yere sahiptir. Çünkü gelişen web ve internet teknolojileri, iş, ürün, hizmet ve reklamın çok daha kolay bir şekilde sunulmasını ve dolayısı ile müşterisine çok daha hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlar. Bu noktada Yetiş Yazılım tarafından geliştirilen hazır web sayfası tasarımları örnek gösterilebilir. Özellikle mobil cihaz uyumu özelliğine sahip olan bu web sayfası temaları istenen bilginin istenen yerden çok daha kolay bir şekilde bulunmasını sağlar. Sadece siteyi takip eden kişilerin okuması için değil, site yöneticileri de mobil cihazlar üzerinden okuma, düzenleme ve veri girişi sağlayabilir. Yetiş yazılım tarafından geliştirilen hazır web sitesi örnekleri tamamen Türkçe dinamik yönetim paneline sahip olmakla birlikte bu panellerin kurulumu ve kullanımı çok basit aşamalardan oluşmaktadır. Bu noktada siteyi satın alan kişinin çok yüksek teknoloji bilgisine sahip olması gerekmemektedir. Bu da şirket içi iş paylaşımında çok daha kolay anlaşmayı sağlayacaktır. Çünkü Yetiş yazılım tarafından hazırlanan hazır web sayfası şablonları herkes tarafından kolayca kullanılabilir. Firma tarafından hazırlanan tüm tasarımların seo alt yapısına uygun olarak geliştirilmiş olması da girilen içerik ve bilgilerin çok daha kolay bir şekilde indexlenmesine yardımcı olmaktadır.

hazır firma sitesi

           Yetiş Yazılım tarafından tasarlanan hazır firma sitesi tasarımlarına ait yönetim paneli tamamen Türkçe olup dinamik bir yapıya sahiptir. Bu yapı sayesinde, siteye veri girişi, veri silme, fotoğraf ekleme ya da kaldırma, reklam alanı belirleme ya da ilan verme gibi konularda yapılacak işlemler son teknolojiyle uyumlu bir şekilde geliştirilmiştir. Satın alınacak olan firma sitesi tasarımları içerisinde Türkçe yönetim panelinin bulunması, sitenin çok daha kolay ve pratik bir şekilde kullanılmasını sağlar. Bu özelliğin bir de mobil cihazlar ile uyumlu olması, hazır firma sitesi içeriklerinin çok daha hızlı ve kolay bir şekilde düzenlenebilmesini sağlar. Yetiş yazılım tarafından tasarlanan tüm firma sitesi temaları seo alt yapısına sahip olarak, arama motorları optimizasyonuna sahiptir. Bu özellik ile birlikte ücretsiz bir şekilde arama motorları indexleme temeli edinilmiş olmaktadır. Bu da firmanın paylaşımlarının ve içeriklerinin hedef kitleye çok daha hızlı bir şekilde ulaştırılmasına katkı sağlar. Yetiş yazılım tarafından hazırlanan tüm hazır firma sitesi temaları sosyal medya entegrasyonuna sahiptir. Böylece sitede yayınlanan bilgi ve paylaşımlar sosyal medya hesaplarında da kolayca paylaşılabilir ve sitenin önemli içerikleri çok daha kolay bir şekilde yayılabilir. Hazır firma sitesi satın alınırken ücretsiz kurumsal e-mail yapısının da teslim edilmesi, firma içi iletişimin kolaylaşmasını, firmanın müşteriler tarafından saygınlığının artmasını ve e-mail adreslerinin çok daha kolay bir şekilde hatırlanmasını sağlar. Bu da kurumsallığa çok büyük katkı sağlar. Firma sitesi örneklerinin tamamı hem müşteri hem de yönetici boyutunda mobil destekli olup, düzenleme ve izleme işlemleri hem bilgisayar ortamından hem de mobil cihazlar üzerinden çok kolay bir şekilde uygulanır. Firma sitesi şablonları içerisine sınırsız sayıda içerik, sayfa, görsel ve video içerikler eklenebilir. Hazırlanan galeri ve özel video galeriler vitrin bölümünde yayınlanarak, istenen bilgi çok daha net bir şekilde paylaşılabilir. Site içerisinde yer alan iletişim sayfası ise firma sitesi satın alan firmanın kendisine ulaşılmasını imkanlı kılar. Harita özelliği ile firma adresine ulaşmak da çok kolay bir hal alacaktır.

yetiş yazılım           Resmi web sayfasından tercih edeceğiniz tüm site tasarımları Yetiş Yazılım tecrübeli kadrosu tarafından hazırlanmıştır. Satın aldığınız zaman web siteniz aynı gün içinde teslim edilecektir. Bilgi ve İçeriklerinizi yönetim panelinden kolayca girerek yayına hazır hale getirebilirsiniz. Web sitenizin Google kaydı firma tarafından ücret alınmadan yapılacaktır. Satın almak ve Sorularınız için iletişim bilgileri şunlardır. Web: https://www.yetisyazilim.com.tr , E-mail: info@yetisyazilim.com.tr , Ofis: 0(332) 245 2 333 ve Gsm: 0(532) 266 3558 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.